Woman secret

Značka spoločnosti Imperial VITAMINS

O nás ako spoločnosti

V našej ponuke okrem zančky Woman secret nájdete aj vysokokvalitné výživové doplnky a kozmetiku pre moderné ženy aj pre moderných mužov. V záujme zachovania najvyššej kvality sú viacnásobne kontrolované a sú plne v súlade s Európskou legislatívou. Všetky produkty sú registrované a riadne schválené ÚVZSR. Každá vstupná surovina je starostlivo vyberaná a kontrolovaná, pretože udržanie vysokej kvality našich produktov chápeme ako našu povinnosť i záväzok voči nášmu zákazníkovi.

Naša spoločnosť sa pravidelne venuje zdokonaľovaniu všetkých našich produktov ale tiež služieb pre zákazníkov. Preto neváhajte nás osloviť s prípadnou požiadavkou alebo pripomienkou.

Imperial VITAMINS

Kvalitné produkty našej spoločnosti prezentujeme v troch úspešných kategóriach.

Super prsia

Super prsia + štíhla línia je riešenie, ktoré Vám pomôže dosiahnuť to, po čom túžite: krajšie a pevnejšie prsia, no zároveň prispieva k udržaniu štíhlej línie a fit postave.

Aphordisia V

Na trhu je mnoho prípravkov určených na zvýšenie sexuálnej aktivity a libida. Aphrodisia V vám však pomôžu užiť si tie vzácne momenty kedykoľvek.

Woman secret

Príprava na tehotenstvo s testami pre zistenie tehotenstva, ovulácie a pohlavia dieťaťa značky Woman secret. Dostupné v každej dobrej lekárni na celom Slovensku.

S výrobkom som nadmieru spokojná. Veľmi ma prekvapili rýchle a viditeľné účinky. Najprv som začala užívať štartovacie balenie s dúfaním, že uvidím nejaké výsledky. Potom som objednávala ďalšie balenia a môžem potvrdiť, moje prsia sú väčšie a plnšie!

Mali sme s priateľkov ťažké obdobie nášho vzťahu keď som sa rozhodol vyskúšať produkty Imperial VITAMINS – Aphrodisia V a bol som naozaj spokojný s výsledkom ktorý to prinieslo.